ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به زندانیان همدان

ایسنا/همدان مدیرکل زندان‌های استان همدان از حضور دندانپزشکان گروه جهادی و ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به زندانیان زندان همدان خبر داد.

پژمان پروین با اعلام این خبر گفت: در راستای تأکید رئیس سازمان زندان های کشور مبنی بر توسعه هر چه بیشتر خدمات درمانی و همچنین حضور نیروهای جهادی و پزشکان خیر در زندان ها، مقرر شد دندانپزشکان گروه جهادی منظران ظهور به مدت سه روز در زندان همدان حضور یابند. وی افزود: تعدادی از دندانپزشکان گروه جهادی منتظران ظهور برای نخستین بار در زندان همدان حضور خواهند یافت و به مشکلات دندانپزشکی زندانیان رسیدگی می کنند.

پروین ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی و مجاهدت و ازخودگذشتگی جامعه پزشکی و کادر درمانی و بهداشتی طی ماه‌های اخیر و در پی شیوع کروناویروس، یادآور شد: مشارکت گروه‌های جهادی منتظران ظهور در قالب طرح خدمت رسانی و به صورت داوطلبانه به زندانیان نیازمند مجاهدتی عظیم برای این عزیزان محسوب می‌شود که امیدواریم این گونه اقدامات تداوم داشته باشد و دیگر زندان های استان هم از این خدمات برخوردار شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، وی خاطرنشان کرد: خدمات این گروه دندانپزشکی جهادی به زندانیان همدان به صورت داوطلبانه و رایگان بوده و براساس رعایت پروتکل های بهداشتی ظرف مدت دو روز در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۲۶، ۲۷ و ۲۸ شهریورماه سال جاری در زندان همدان صورت خواهد گرفت.

READ
همه چیز درباره حساسیت دندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *