حمایت از طرح احداث دانشکده دندانپزشکی میکروسکوپی در مازندران

مجله خبری دندانپزشکی نوین آریا دە تلاش است تا با همکاری وزارت کشور و استانداری مازندران زیرساخت ها و مختصات لازم برای اجرای پروژه ی عظیم طرح احداث مناسبی هموار نماید. در استان وجود دارد و ضمن مثبت بودن نتایج مطالعات تخصصی و پیگیری های لازم، از اجرای آن در راستای توسعه آموزشی دندانپزشکی میکروسکوپی حمایت می شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران،احمد حسین زادگان در نشست بررسی طرح احداث دانشکده دندانپزشکی کلاسیک میکروسکوپی در مازندران با اشاره به اینکه با اجرای این طرح شاهد تحولی در علم دندانپزشکی خواهیم بود، خاطرنشان کرد: زیرساخت ها و مختصات لازم برای اجرای این پروژه در استان وجود دارد و ضمن مثبت بودن نتایج مطالعات تخصصی و پیگیری های لازم، از اجرای آن در راستای توسعه آموزشی دندانپزشکی حمایت می شود.

دندانپزشکی میکروسکوپی

وی گفت: با توجه به اینکه برای اجرای این پروژه نیاز به زمین مورد نیاز و استقرار آن در مراکز جمعیتی با دسترسی مناسب مردم و مراکز دانشگاهی است، باید زمینه بهره گیری از امکانات دانشگاهی فراهم  شود. استاندار مازندران با بیان اینکه فضاهای آموزشی دانشگاهی استان در مکان های مناسبی قرار گرفته است، تصریح کرد: دسترسی به فرودگاه و برقراری ارتباط با جامعه شهری و مراکز آموزشی دانشگاهی، متخصصین و رشته های علوم پزشکی و مرتبط در انتخاب مکان اجرای پروژه باید مدنظر قرار گیرد.

شکیبایی، مجری این طرح نیز در ادامه با اشاره به این که این دانشکده یک مرکز کاملا تخصصی است و دانشجویان دارای زمینه و مدرک در این رشته را پذیرش می کند، اظهار کرد: این دانشکده از بخش های کلینیکال درمانی، تعلیمات و آموزش و غیره تشکیل می شود و حوزه تئوری و عملی نیز توسط اساتید سرآمد در این رشته تدریس می شود. وی گفت: انتخاب مازندران به دلیل سوق الجیشی، نزدیکی به مرکز کشور و شرایط مساعد طبیعی و غیره بوده است.

دندانپزشکی میکروسکوپی

منبع: http://tny.im/n7i

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *